Üye olarak tüm içeriklerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
+2 oy
87 kez görüntülendi
YKS Tercih ve Hedefler kategorisinde (22.2k puan) tarafından soruldu
Hocam ben lise de 2 yıl yabancı dil alanında ders aldıktan sonra lys-5 ile İngiliz dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım ve bölüme başladım fakat hayalim doktor olmaktı hala da öyle bölüme başlasam bile içimdeki istek değişmedi sayısal seçmedim çünkü okulumda çok iyi eğitim gören bir alan değildi çevreminde olmaz olmaz etkisi ile farklı bir yolda yürüdüm fakat başladıktan sonra farkettim ki hiçbir şey için geç değil ve kararımı verdim doktor olmak istiyorum.(biraz uzun bir yazı farkındayım vakit ayırıp okuyan herkese ayrıca teşekkür ediyorum)

-Sıfırdan sayısal alan derslerine nasıl çalışmalıyım hangi kaynakları kullanmalıyım ?

-Nasıl bir çalışma programı ve düzeni yapmalı benim durumumda olan birisi ?

1 cevap

+1 oy
(69.2k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Durumunda olan birisi için gerçekten özel programlar gerekir diye düşünüyorum çünkü sayılsa temelli bir öğrenci değilsin.Çalışma programı hakkında "Netler Uçsun" konusunu inceleyerek fikir sahibi olabilirsin.

(22.2k puan) tarafından yorumlandı
Teşekkür ederim hocam videolarınızı ve yazılarınızı ilgi ile inceliyorum özellikle burada yazı yazmamın sebeplerinden birisi de motivasyon aramamdır.  Tekrar teşekkürler ^^

1.8k soru

998 cevap

355 yorum

1.5k kullanıcı

Buraya tıklayarak markete gidebilir ve puanlarınızı harcayabilirsiniz.       Buraya tıklayarak  en popüler üyeleri görebilirsiniz.       SınavYO -   sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

...